SÖKELİ ŞEHİT OĞUZ ARSLAN’IN AİLESİNDEN AKKENTLİ’YE TEŞEKKÜR

Şehit Oğuz Arslan'ın ailesi lokma hayrına katılanlarla yakından ilgilenirken,kendilerini yalnız bırakmayan ve acılarına ortak olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli'ye katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ettiler.

Büyütmek için resme tıklayın

Diyarbakır'ın Lice İlçesi yakınlarında 2016 yılı Şubat ayında askeri aracın geçişi sırasında teröristlerin menfeze tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesiyle 6 arkadaşı ile birlikte şehit olan Sökeli jandarma er Oğuz Arslan`ın şehadetinin altıncı yıldönümünde ailesi tarafından Bağarası Mahallesinde Çarşı Camii önünde lokma hayrı yapıldı. Vatandaşların  yoğun katılım gösterdiği lokma hayrında Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Şehit Jandarma Er Oğuz Arslan'ın ailesini yalnız bırakmadı.

AKKENTLİ,ŞEHİT AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Terör örgütü PKK tarafından 6 yıl önce düzenlenen saldırıda şehit olan Sökeli Jandarma Er Oğuz Arslan’ın Lokma hayrına Bağaralı  vatandaşlar yoğun katılım gösterirken, kendisi de Sökeli olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Şehit Er Arslan'ın ailesini yalnız bırakmadı. Akkentli, Arslan ailesi ile yakından ilgilenerek,acılarına ortak oldu. 

ŞEHİT AİLESİNDEN AKKENTLİ'YE TEŞEKKÜR

Şehit Oğuz Arslan'ın ailesi lokma hayrına katılanlarla yakından ilgilenirken,kendilerini yalnız bırakmayan ve acılarına ortak olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli'ye katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ettiler. Ailesi adına konuşan Şehit Jandarma Er Oğuz Arslan'ın abisi Aydın Arslan, "Kardeşim Oğuz Arslan'ın şehadete yürüyüşünün 6.sene-i devriyesi olması münasebetiyle başta kardeşim olmak üzere tüm aziz şehitlerimiz için lokma hayrı düzenledik. Allah kabul etsin. Lokma hayrımıza katılan ve dualar eden herkese teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda olan abimiz Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli'ye ise ailem adına ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Allah ondan razı olsun ve yolunu açık etsin"dedi.

28 Şub 2022 - 10:33 - Yaşam