TARİŞ YÖNETİCİ ÖZTÜRK'ÜN CHP DÜŞMANLIĞI DEVAM EDİYOR. ŞİMDİ DE KAFTANCIOĞLU'NA SATAŞTI

Söke Tariş Pamuk Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Engin Öztürk, Kendisine tepki gösteren tüm CHP’lileri Canan Kaftancıoğlu’nun uzantısı olarak adlandırdı.

Büyütmek için resme tıklayın

Söke Tariş Pamuk Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Engin Öztürk, Ak Parti Aydın Milltvekili Metin Yavuz’un CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik “akıl tutulması” paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak CHP içinde tepkilerin odağına yerleşmişti. 

CHP yöneticileri yapılan saygısızlığa karşı tepkilerini dile getirirlerken, Pamuk Kooperatifi Başkanı İsmail Özer ile Kılıçdaroğlu’na yönelik saygısız paylaşımı yapan Engin Öztürk sesizliğini korumaya devam ediyordu ancak gece yarısı yapılan paylaşım yeni bir tartışmanın kapısını daha aralamış oldu. 


Öztürk özür dilemek yerine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef alarak, yaptığı saygısızlığa tepki gösteren tüm CHP’lileri Akp’nin ağzı ile hitap edip, yeni CHP’liler ( YCHP) olarak adlandırdı. 

Kendisine tepki gösteren tüm CHP’lileri Canan Kaftancıoğlu’nun uzantısı olarak adlandırdı. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik paylaşımına karşılık özür dilemeyen ve kendisine tepki gösterenlere “seviyesiz” yakıştırmasında bulunan Öztürk'ün hadsizliği devam ediyor.

CHP’liler sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları yorumlarda Engin Öztürk’ün paylaşımına tepki göstererek, “Engin Öztürk özür dileyeceğine lafı dolandırıp dolandırıp, kedi misali yün yumağına dolanıp kalmış. Kemal Bey’e yönelik yapmış olduğu paylaşım için özür dileyip, istifa edecek hepsi bu ama ne yapmış Akp ağzı ile YCHP demiş, İstanbul İl Başkanımıza sataşmış. Canan Hanım CHP İl Başkanı elbette bizim başkanımız ancak Engin bey neyin uzantısıdır, kimin artığıdır önce ona bakmalıdır. Özür dilemek yerine sağa sola sataşmasının bir anlamı yoktur.” diyerek tepki gösterdiler.

27 Şub 2022 - 11:09 - Siyaset