8 MAHALLE EŞ ZAMANLI ZİYARET EDİLDİ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun büyük önem verdiği "Büyükşehir Sahada" projesi için Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ve Büyükşehir ekipleri Söke'ye çıkarma yaptı.Bürokratlar eş zamanlı 8 mahallede toplantı yaptı.Toplantılara vatandaşlar ve mahalle muhtarları büyük ilgi gösterdi.

8 MAHALLE EŞ ZAMANLI ZİYARET EDİLDİ
8 MAHALLE EŞ ZAMANLI ZİYARET EDİLDİ
Haber albümü için resme tıklayın

Söke’de devam eden Büyükşehir Sahada uygulaması kapsamında yakından takip ettikleri yatırımlarla ilgili mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Büyükşehir bürokratları, bugün 8 mahalleye eş zamanlı ziyaretler yaptı.

DÖRT EKİP 8 MAHALLEYİ EŞ ZAMANLI ZİYARET ETTİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi UKOME Daire Başkanı Abdullah Memiş, Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli Aski Genel Müdürlüğü Arıtma Tesisleri Daire Başkanı Hakan Kirif, Fen İşleri Şefi Metin Günaydın Cumhuriyet ve Çeltikçi Mahallelerini,Emlak İstimlak Daire Başkanı Cengiz Süne, Fen İşleri Mühendisi Özkan Can Kemalpaşa ve Yenikent Mahallelerini, Mali Hizmetler Daire Başkanı Volkan Zeytin, ASKİ Söke Sorumlusu Malik Tansık, Fen İşleri Daire Başkanlığı Mühendisi Akif Dinç Fevzipaşa ve Konak Mahallelerini, Makina İkmal Daire Başkanı Sinan Yamen, Elektrik Makina ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Ali Akmeşe, Fen İşleri'nden Hasan Dereli Yenicami ve Atatürk Atatürk Mahallelerini eş zamanlı ziyaret etti.
Ziyarette Aydın Büyükşehie Belediye Meclisi Üyeleri Mehmet Arif Ceylan, Faik Polat ve Yasemin Gürsoy'un da katıldığı ziyaretlerde Büyükşehir Bürokratları Söke Merkezde ki 8 mahallenin muhtar ve vatandaşları ile buluştu.Toplantılara vatandaşlar ve mahalle muhtarlarının ilgisi büyüktü. Oldukça samimi ortamlarda geçen toplantılarda vatandaşların talepleri dinlendi.

MUHTARLAR ZİYARETLERDEN MEMNUN
Bugün eşzamanlı olrak ziyaret edilen 8 mahalle muhtarı da bu kadar kalabalık olarak bürokratlarımızı ve meclis üyelerimizi ağırlamaktan çok mutlu olduk. Muhtarlar,"Çok verimli toplantılar oldu.Bütün taleplerimizi tek tek dinlediler. Ve noktasına kadar not aldılar. En kısa sürede yapılacağından eminiz. En başta Özlem Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Ne kadar güzel bir fikir bu toplantılar. İyi ki Özlem Başkanımız var iyi ki bizimle. Sağolsun var olsunlar."dediler.

AKKENTLİ:“8 MAHALLEMİZDE DE İLGİ İLE KARŞILANDIK"
Aydın Büyükşehir Belediyesi 'Büyükşehir Sahada' uygulaması kapsamında bugün Büyüşehir Bürokratlarımız dört ekip halinde Söke merkezindeki 8 mahallemizde vatandaşlarımızla ve muhtarlarımıla biraraya geldiklerini söyledi. Akkentli, "Bugün kalabalık ekiple vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Söke halkı ve muhtarlarla bir araya gelmeyi bundan sonra da sürdüreceğiz.Ziyaret ettiğimiz mahallelerde vatandaşlarımıza Türkiye'nin en başarılı belediye başkanı olan Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgilerini iletiyoruz. Bugün Söke’nin merkez mahalleleri Cumhuriyet, Çeltikçi, Kemalpaşa , Yenikent, Fevzipaşa, Konak, Yenicami ve Atatürk Mahallelerine gittik.Sorunları yerinde tespit edip, vatandaşlarımızı dinledik. Bizleri çok güzel karşıladılar onlara çok teşekkür ediyoruz. Özlem Başkanımızın bize her zaman söylediği gibi işimiz vatandaşa hizmet. Hizmet için gerekirse bugün olduğu gibi vatandaşımız neredeyse oraya gideriz.Bundan sonrada bu ziyaretlerimiz devam edecek.” diye konuştu.

18 Ağu 2021 - 23:16 - Didim Belediyesi