DEMİRYÜREK'TEN KUAFÖR ESNAFINA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

2022 yılı Ocak ayında seçim yapacak olan Söke Berberler ve Kuaförler Odası'na başkan adayı olan Gamzelim Erkek Kuaförü Sahibi Yılmaz Demiryürek, kuaför esnafına sürpriz doğumgünü düzenledi. Pastasını alarak bugün doğum günü olan Yasmin Kuaför sahibi Feride Aktepe'yi ziyaret eden Demiryürek, başkan olduğu zamanda bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade etti. Doğum günü sürprizi ile oldukça mutlu olan Feride Aktepe de, "Yılmaz Bey bize farkını fazlasıyla hissettirdi kendisine çok teşekkür ediyo

Büyütmek için resme tıklayın


Söke Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Yılmaz Demiryürek, başkan olduğu zaman yapacağı projelerini şimdiden hayata geçirmeye başladı. Başkan adayı Demiryürek, bugün doğum günü olan Yasmin Kuaför sahibi Feride Aktepe'ye pasta alarak sürpriz doğum günü düzenledi.


Elinde pastası ile Başkan Demiryürek'i karşısında gören Feride Aktepe, şaşkınlığını uzun süre üzerinden atamadı.
Demiryürek ve çalışanlarının alkışları arasında pastasının mumlarını üfleyen Aktepe'yi ilk kutlayan da Yılmaz Demiryürek oldu.
Demiryürek, "Başkan olduğum dönemde de kuaför ve berber esnafımızın özel günlerini elimizden geldiğince böyle sürprizlerle kutlayacağız. Amacımız her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik"dedi.


Yaşadığı sürpriz ile çok mutlu olan Feride Aktepe'de başkan adayı Yılmaz Demiryürek'e bu ince davranışı için teşekkür etti. Aktepe, "Çok mutlu oldum. Yılmaz Bey'e çok teşekkür ediyorum. Çok ince düşünüyor. Kendisi adaylığını açıkladığından beri yaptığı organizasyonlarla biz kuaför ve berberleri birbirimize bağladı. Yaptığı kahvaltılı toplantılar sayesinde biz bayan kuaförleri artık çok daha iyi iletişim halindeyiz. 10 yıldır Söke'de kuaförüm daha önce 1 kere bile odamız tarafından doğum günüm kutlanmadı, gerçi halimiz hatırımız bile sorulmuyor bırakın doğum günü kutlamasını. Dediğim gibi Yılmaz Demiryürek farkını bizlere fazlasıyla hissettirdi bu doğum günü sürprizi için tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Beni çok çok mutlu oldum"dedi.

24 Tem 2021 - 14:54 - Magazin