ŞEHİT VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Söke’de pandemi nedeniyle bir süredir ara verilen geleneksel ilçe bayramlaşma töreni yapıldı. Söke Kaymakamlığı tarafından düzenlenen program gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildi. Toplu bayramlaşma sonrası sırasıyla Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma Derneği, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edildi.Şehit Aileleri ve Gaziler, binalarını genişleten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR
ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR
+14
Haber albümü için resme tıklayın

Bayramlaşma programının ilk bölümünde Zeytin Dalı Parkı'nda Söke Kaymakamı Soner Zeybek, Söke İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Salih Devrim,Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Söke İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Veli Devrim Yerli, Söke İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp, Söke CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, muhtarlar, STK temsilcileri ve basın mensupları birbirleri ile bayramlaştı.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

ZEYBEK:"AŞILAMADA İYİ OLSAKTA MASKE,MESAFE VE HİJYENE DİKKAT ETMEYE DEVAM"
Bayramlaşmada konuşan Söke Kaymakamı Soner Zeybek, protokol üyelerinin ve Sökeli vatandaşların Kurban Bayramını tebrik etti. Zeybek, "Nice sağlıklı huzurlu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum. Pandemi nedeniyle geçmiş Ramazan Bayramı'nda yapamadığımız bu etkinliği şimdi Kurban Bayramı'nda yapıyoruz. Gerek ilçemizde gerek ülkemizde takip ettiğimiz önemli verilerden 2 tanesi vaka sayıları ve aşılama sayıları. İlçemizde aşılama sayılarında gerçekten iyi durumdayız. Maske mesafe ve hijyen kuralına uymadığımızda vaka sayılarının arttığına tanık olduk. Her ne kadar aşılamada çok iyi bir yerde olsak ta. Bu 3 kurala uymaya devam etmemiz gerekiyor. Aksi halde artan vaka sayılarının yarattığı sıkıntıları hep beraber yaşadık. Kurallara uyarak inşallah önümüzdeki bayramlarda daha serbest olduğumuz bu korona belasını yendiğimiz günlerin nasip olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle de iyi bayramlar diliyorum saygılar sunuyorum. “dedi

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA VE AKKENTLİ'YE TEŞEKKÜR
Protokol üyeleri daha sonra binaları Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletilerek yenilenen Kemalpaşa Şehitler Gaziler Parkı içindeki Söke Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.

karşıladı.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

KÖKSAL:"ALLAH ÖZLEM BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN"
Ziyarette söz alan Dernek 2. Başkanı Abdullah Köksal , konuşmasına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Aydın Büyükşehir Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli'ye teşekkür ederek başladı. Köksal, " Sayın Özlem Başkanımıza ve Fatih Beye çok teşekkür ediyorum. 15 metrekare olan dernek binamızı hızlı bir çalışmayla 40 metrekareye büyüttüler. Şimdi çok daha güzel oldu. Bugün Sayın Kaymakamımız ve Sökemizin değerli yöneticileri bizlere bayram ziyaretine geldiler. Başkanım,şahsım ve üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Kendilerini yeni binamızda ağırladık. Dernek binamızı yeni haline getiren Özlem Çerçioğlu'na çok teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun."dedi.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

TURGUT:"FATİH BEY SAYESİNDE BİNAMIZ DAHA ÇABUK OLDU"
Söke Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Turgut'ta ilk olarak Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti. Turgut, " Ne başkanlar geldi geçti herkese söyledik derneğimizi büyütüp yenilemek gerektiğini olmadı ama Özlem Başkan biz talep etmeden hemen kendisi büyüttü dernek binamızı. Allah ondan razı olsun. Fatih kardeşim ön ayak oldu. Fatih Akkentli sayesinde bu kadar çabuk oldu tahminimce. Sayın kaymakamımız binayı görünce 'Binanız çok güzel olmuş' dedi , kendisi de bize televizyon aldı. Dernek binamız çok güzel oldu, gelen misafirlerimiz görünce allah razı olsun Özlem Başkan'dan diyorlar"dedi.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

GÜVENLİK GÜÇLERİ İLE BAYRAMLAŞILDI
Söke Kaymakamı Soner Zeybek, Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, bayramlaşma töreninin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirerek, görevi başındaki güvenlik güçlerimiz ile bayramlaştı.

ŞEHİT VE GAZİLERDEN  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

21 Tem 2021 - 14:40 - Didim Belediyesi