DEMİRYÜREK İKİNCİ KEZ BABA OLDU

2022 yılı Ocak ayında seçim yapacak olan Söke Berberler ve Kuaförler Odası'na başkan adayı olan Gamzelim Erkek Kuaförü Sahibi Yılmaz Demiryürek, çifte bayram sevinci yaşıyor. Demiryürek Ailesi, Kurban Bayramı'nın birinci gününde ikinci kız çocuklarını kucaklarına aldı.

Büyütmek için resme tıklayın

Kurban Bayramının birinci günü Söke'de özel bir hastanede Fatma Demiryürek ve Yılmaz Demiryürek çifti ikinci kız çocuklarını kucaklarına aldı. 3 kilo 800 gram sezaryen doğum ile bayram günü dünyaya gözlerini açan bebeğe Defne ismi verildi.
18 yaşında Gamze isminde bir kızları daha olan ve bayram günü çocuklarını kucaklarına alan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Taze baba Yılmaz Demiryürek, ikinci kez hem de bir bayram günü yeniden baba olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Bu bize Allah'ın bir lütfu. Adeta çifte bayram yaşıyoruz. Şimdi çok şükür iki kız çocuğuna sahip olduk. Kızıma Defne ismini verdik. Çok güzel bir duygu. Eşime de bana ikinci kez bu mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ediyorum. Allah sahip olmak isteyen herkese nasip etsin.
Diğer yandan anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

21 Tem 2021 - 00:11 - Magazin