SÖKE CHP’NİN KÜFÜRBAZ ADAYI ARIKAN!.. “AYDIN OR*SP* DANSÖZ MEKANI OLMUŞ”

Söke Belediye Başkanı’nın FETÖ borsası ile Şok Edici Mesajları Ortaya Çıktı..!..

Büyütmek için resme tıklayın

Söke Belediye Başkanı’nın FETÖ borsası ile Şok Edici Mesajları Ortaya Çıktı..!..

FETÖ Borsası iddiaları ile gündeme gelen, daha sonra da bir cinayete azmettirme
soruşturmasında Emniyet İstihbarat Birimlerinin telefon dinlemesine takıldığı ortaya çıkan Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan’ın FETÖ soruşturmasından sıyrılmak için irtibata geçtiği bir borsa elamanına gönderdiği mesaj tepki çekti. Arıkan’ın 26 Haziran 2019 günü 0506 357 .. ..nolu telefonunda gönderdiği mesajında “Aydın çukuru or…pu dansöz mekanı olmuş” yazdığı görüldü.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in 7 Haziran 2023 günü vefat etmesinin ardından Belediye Meclisi tarafından Başkan seçilen eski savcı Mustafa İberya Arıkan’ın gönderdiği Aydın halkı hakkındaki küfürlü mesaj ortaya çıktı.
Söke Belediye Meclisi tarafından Başkan seçilen ve 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde aday olmayacağı açıklaması yaptıktan sonra gizlice adaylık başvurusu yaptığı ortaya çıkan eski savcı Arıkan, CHP Parti Meclisi tarafından Söke Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.
Söke’de tartışma konusu olan Arıkan’ın bu kez de FETÖ soruşturmasından sıyrılmak için irtibata geçtiği bir borsa elamanına yolladığı, “Dostum şu adamla muhakkak konuş. Burdan ümidim yok artık. Aydın çukuru or…pu da..öz mekanı olmuş” mesajı ortaya çıktı.

SÖKE CHP’NİN KÜFÜRBAZ ADAYI ARIKAN!.. “AYDIN OR*SP* DANSÖZ MEKANI OLMUŞ”

17 Mar 2024 - 07:32 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi