ARIKAN’DAN CHP’Lİ KADINLARA HAKARET!.. “MECLİS LİSTESİNE YAZACAK PARTİLİ KADIN BULAMADIK”

Başkan Arıkan kadın muhtar adayları ile bir araya geldi. Hakkında her gün bir kaçamak haberi çıkınca çareyi kadın muhtar adaylarını toplayarak gündemi geçiştirmeye çalışan CHP Söke Belediye Başkanı Adayı Mustafa İberya Arıkan’ın toplantıdaki sözleri tepki çekti.

Büyütmek için resme tıklayın

Başkan Arıkan kadın muhtar adayları ile bir araya geldi

Hakkında her gün bir kaçamak haberi çıkınca çareyi kadın muhtar adaylarını toplayarak gündemi geçiştirmeye çalışan CHP Söke Belediye Başkanı Adayı Mustafa İberya Arıkan’ın toplantıdaki sözleri tepki çekti.

CHP Söke Kadın Kolları Başkanı Ülkü Erten, Söke Belediye Meclis Üyesi Adayları Yasemin Gürsoy, Hayal Üzüm, Yağız Pullukçu, Reşit Ünal Kızılırmak’ın da hazır bulunduğu toplantıda Arıkan’ın partide belediye meclis üyesi yazmak için kadın aday bulamadık sözleri soğuk duş etkisi yarattı.

CHPlil kadınlar Arıkan’ın sözlerine sosyal medyadan tepki gösterdiler. CHP Söke İlçe Teşkilatında üye olan tüm kadınlara hakaret edildiğini savunan üyeler CHP’nin Belediye başkanlığı tercihinin yanlış bir isim olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını ilettiler.

02 Mar 2024 - 18:52 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi