KİMSE BİZİ ÇANTADA KEKLİK OLARAK GÖRMESİN

Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Durul Yaman, yıl sonu faaliyet raporu inceleme toplantısında sert bir açıklama yaparak, geçmiş dönemdeki hizmet sıkıntılarına atıfta bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Durul Yaman, yıl sonu faaliyet raporu inceleme toplantısında sert bir açıklama yaparak, geçmiş dönemdeki hizmet sıkıntılarına atıfta bulundu. Yaman, derneklerinin gelir-gider tablosunu paylaşarak köydeki eksiklikleri belirleyip, yerel seçimdeki belediye başkan adaylarıyla görüşerek hizmet taleplerini ileteceklerini ve gelecek dönemde hizmete mesafeli olarak destek vereceklerini vurguladı. Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Yıl sonu faaliyet raporu inceleme Toplantısı gerçekleştirdi. Söke'de gerçekleştirdikleri önemli projelerle ismini duyuran Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği, Yıl sonu faaliyet raporunu ve yapılan işlerle ilgili toplantı gerçekleştirdiler. Güzeltepe mahallesinde bulunan dernek bahçesinde yapılan toplantıya Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Durul Yaman ve üyeler katıldı.


MAHALLEMİZE HİZMET EDECEK KİŞİYİ SEÇECEĞİZ
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Durul Yaman, "Kıymetli köylülerim toplantımıza hepiniz hoşgeldiniz. Bu zamana kadar yaptığımız faaliyetlerle emeği geçen başta Muhtarımız Musa Ölmez'e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Gelir ve gider Tablosunu incelediğimiz de aidatlar dahil 84 bin 853 TL, toplam giderimiz 59 bin 3 TL detaylı sormak isterseniz de açıklarız. Kalan süremizde projelerimizi gercekleştireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Aynı aşk ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Köyümüzün eksiklerini belirleyip Yerel seçimde ki Belediye Başkan adaylarıyla görüşüp eksikliklerin bir an önce yapılması için elimizden geleni yapacağız. Köyümüze kesin gözüyle bakılması ve hizmet gelmediği sürece destek olmayacağımızı geçmiş dönemde hizmet konusunda büyük sıkıntı yaşadık. Bundan da ders çıkararak önümüzdeki dönem adaylarla mesafeli olarak hizmet edecek olanı destekleyeceğiz" dedi.

22 Oca 2024 - 15:10 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi