USTA GAZETECİ YILMAZ ÖLMEZ’İN YAZISI PAYLAŞIM REKORU KIRDI

Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partili Aydın İlçe Belediye Başkan Adayları açıklanmıştı, AK Partili İlçe Belediye Başkan Adayları da yeni haftada açıklanacak

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partili Aydın İlçe Belediye Başkan Adayları açıklanmıştı,AK Partili İlçe Belediye Başkan Adayları’da yeni haftada açıklanacak

Daha önceleri aslında Söke’nin MHP Adayı ile seçimlere gireceğini Aralık Ayı’nda Ankara’dan son dakika haberi olarak duyurmuştum. ve bugün ilk defa bu bilgiyi hangi siyasetçiden öğrendiğimi açıklıyorum.
Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nde Aydın ve İlçeleri’nin Parti Başkanları,Ana Kademe,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile İlçe Belediye Başkanları’nın AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığı’nda toplantıları vardı.Toplantı sonrası kendisi ile bir araya geldiğim AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer,Söke’nin MHP ile seçimlere gireceğini açıkladı bana.Ben de son dakika haberi olarak Ankara’dan duyurmuştum bu haberi. MHP Genel Merkezi’de Tekin Yavuz’un en hazır ve en güçlü aday olacağını biliyordu ve zaten o nedenle Cumhur ittifakı Söke için Tekin Yavuz dedi.

Aslında her fırsatta vurguladığım gibi MHP Adayı Tekin Yavuz’un Yerel Seçim hazırlığına 3 Yıl önce başladığını, üç yıl önceden duyurmaya başlamıştım. Tekin Yavuz Söke için Yüzyıl’ın fırsatıdır. Herkes,Söke’yi düşünerek,Söke’nin geleceğini düşünerek yorum yapmalıdır,empati yapmalıdır.Herkesin siyasi görüşüne elbette saygı duyuyoruz.Ancak siyaset bugün için Ankara’dan Aydın’a nasıl daha çok hizmet alabiliriz noktasında yapılmalıdır.

Biz bu gerçekleri bildiğimiz için ”TARAF” olmak zorundayız cümlesini kurmuştum.Bir kez daha yineliyorum,Yılmaz Ölmez taraftır,Yılmaz Ölmez’in tarafı hizmettir,Söke’dir,Yılmaz Ölmez Aydın’a,Söke’ye en önemli hizmetlerin Ankara’dan geleceğini anlatmak zorundadır.
Tekin Yavuz’da 20’li yaşlarda siyasetin içerisine girmiş,MHP Söke İlçe Yöneticiliği’nden Aydın İl Başkan Yardımcılığı’na kadar partisinin ana kademelerinde görev yapmış,siyasi tecrübesi çok güçlü,Söke’yi,Söke’nin sorun ve beklentilerini çok yakından bilen ve hizmet aşkıyla 1 Nisan tarihini bekleyen bir siyasetçidir. Tekin Yavuz’u 20’li yaşlarından bu yana tanırım. Sabah 07.00’de işinin başında olan,çevresi ile uyum içerisinde olan,iş disiplini çok güçlü bir isimdir.Güler yüzü ile,yüreğindeki insan ve memleket sevgisi ile Söke’de hiç kimseyi ayrıştırmadan görev yapacak,herkesin belediye başkanı olacak bir isimdir.

22 Oca 2024 - 11:48 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi