HİÇ BİR PARTİNİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ

31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için geri sayım devam ederken Sökenin siyaset yaşamı da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

31 Martta  yapılacak olan yerel seçimler için geri sayım  devam ederken Sökenin siyaset yaşamıda yavaş yavaş  hareketlenmeye başladı.

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya beraberinde br grup yönetim kurulu üyesi ile birlikte İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, Söke Belediye Başkan aday adayı Dr.Turgay Avcı ve İYİ Parti ilçe yöneticilerince karşılanan Alevi Kültür Derneği heyetinin ziyareti sıcak ve samimi bir ortamda geçti.

İYİ Parti İlçe Başkanı Çağlar Çelikez Sivil Toplum Örgütlerinin demokrasimizdeki önemine dikkat çekerek bu ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getirdi.

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya Belediye Başkan aday adayı Avcı’ya başarı dileklerinde bulunurken, tüm siyasi partilere eşit mesafede olan bir anlayış içerisinde olduklarını dile getirdi.

Yapılan ziyaret sonrası basın mensuplarına bir açıklama yapan Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya geçtiğimiz günlerde de DEM Parti Söke İlçe Teşkilatını da ziyaret ettiklerini söyleyerek”Tüm siyasi partilerimize eşit mesafede olup hiçbir siyasi partinin asla arka bahçesi değiliz. İYİ Parti İlçe başkanımız Çağlar Çelikez ve yönetim kurulu üyeleri etkinliklerimizde hep misafirimiz olmuşlardır. Hepsi arkadaşımız, dotsumuz. Yerel seçimler öncesi hem iadeyi ziyaret yapmak hem de başarı dilemek istedik”dedi.

22 Oca 2024 - 09:48 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi