ATAY VE TOYRAN DESTEKLİ İBERYA EKİBİNDEN CHP YÖNETİCİLERİNE HAKARET DOLU SÖZLER

CHP Manisa Büyükşehir Belediye başkan adayı Ferdi Zeyrek tarafından organize edilen anket firmasının “özel çalışmasıyla” CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından adaylaştırılan Mustafa İberya Arıkan’a destek vermek üzere CHP parti binasına gelen Önceki Dönem Söke Belediye Başkanı ve Söke Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Toyran ve Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’a yakınlığı ile bilinen şahıslar geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden CHP Söke yöneticilerine hakaret ettiler.

ATAY VE TOYRAN DESTEKLİ İBERYA EKİBİNDEN CHP YÖNETİCİLERİNE HAKARET DOLU SÖZLER
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Manisa Büyükşehir Belediye başkan adayı Ferdi Zeyrek tarafından organize edilen anket firmasının “özel çalışmasıyla” CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından adaylaştırılan Mustafa İberya Arıkan’a destek vermek üzere CHP parti binasına gelen Önceki Dönem Söke Belediye Başkanı ve Söke Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Toyran ve Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’a yakınlığı ile bilinen şahıslar geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden CHP Söke ilçe yöneticilerine hakaret dolu ifadeler kullandılar.

Efeler belediye başkanı Mehmet Fatih Atay’ın Efeler İlçesinde en yakın adamı olan Mevlüt Kenar’ın fitili ateşlemesiyle Iberya’ya destek vermek üzere CHP Binasına gelen Toyran ve Atay’ın en yakın adamları CHP İlçe Yöneticilerini küçük düşüren cümleler kullandı.

2019 seçimlerinde CHP Genel Merkezi tarafından tekrar aday gösterilmeyen Süleyman Toyran’a destek vermek amacıyla Chp Genel Merkezi ve Aydın Büyükşehir Belediye başkanı Özlem Çerçioğlu’na ağız dolu küfürlerle tepki vererek partiden ayrılan isimler şimdide Mustafa İberya Arıkan için CHP’li yöneticilere ağır ve hakaret dolu ifadeler kullandılar.

Partinin duayen isimleri yapılan yorumlara tepki gösterirken “ bu şahıslar geçtiğimiz dönemlerde partiye küfür ederek Özlem Çerçioğlu ‘ na hakaret ederek partiden gittiler. Şimdi ise mevcut CHP delegeler en yüksek oy ile seçilen Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yöneticilerine hakaret ediyorlar. Cumhuriyet halk Partisi Söke ilçe başkanı Ali Kemal Özcan Chp Söke belediye başkan adayı Mustafa İberya Arıkan’ın rahat çalışması için önünü açmıştır. Dolayısıyla çok büyük bir fedakarlık örneği gösterdi. Mevcut belediye başkan adayı Arıkan’nın istediği ekiple rahat rahat çalışabilir. Başka yerlerde başka illerde ilçe yönetimlerinin ayakta dirediğini görüyoruz. Geçmişte partimize ağız dolu küfür edenlerin CHP ilçe yöneticilerine yapmış oldukları hakaret ve küfürleri kınıyoruz. Önümüzde yerel seçim var hakaret ettikleri küfür ettikleri yöneticiler oy kullanmayacaklar mı onların akrabaları yok mu onların yakınları yok mu beş yıldır CHP delegelerinden almış oldukları oylar ile partiyi yönetiyorlar. Birlik diye yola çıkıp İberya Arıkan için insanlara hakaret etmek Yapılan ahlaksızlıktır saygısızlıktır namussuzluktur. Bu hakaretlerden sonra bu insanlardan İberya nasıl oy isteyecek, yakınlarından nasıl oy isteyecek. Ayıptır.” dediler.

ATAY VE TOYRAN DESTEKLİ İBERYA EKİBİNDEN CHP YÖNETİCİLERİNE HAKARET DOLU SÖZLER

16 Oca 2024 - 18:59 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi