"Değişim için yola çıktık"

MHP Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Ziraat Odasını ziyaret etti. Ziyarette çiftçinin sorunları görüşülürken Aday Yavuz, Söke halkına tüm sorunlar için gerekli adımların atılacağına dair söz verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

MHP Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Ziraat Odasını ziyaret etti. Ziyarette çiftçinin sorunları görüşülürken Aday Yavuz, Söke halkına tüm sorunlar için gerekli adımların atılacağına dair söz verdi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Cumhur İttifakının Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. İlk olarak Söke Ticaret Odasını ziyaret eden Aday Tekin Yavuz, burada gündeme ilişkin istişare yaptıktan sonra çarşı esnafını ziyaret etti.
Daha sonra Söke Ziraat Odasını ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, burada kritik açıklamalarda bulundu.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, "Değerli Başkan Adayımız Tekin Yavuz bugün bizleri ziyaret etti. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. İnşallah Sökemiz için çiftçimiz için hayırlısı olur" dedi.
SÖKE HALKINA SÖZ VERİYORUM
MHP Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, "Tarım sektöründen geliyorum. Zaten her zaman iç içeyiz. Biz Başkanımla devamlı istişare içindeyiz. 31 Mart Seçimlerinde Belediye Başkanlığına aday oldum. Sökemiz için değişimin olması gerektiğini düşünüyorum. Söke halkımızın takdiriyle de 1 Nisan'dan itibaren Söke'de köklü değişimler yapacağız. Söke yıllardır hizmete aç, bizde Söke'ye hizmet için gerekli tüm adımları atarak buraya hizmet yağdıracağız. Bunları vatandaşımız ve Sivil toplum örgütlerimizle birlikte istişare yaparak getireceğiz. Buradan bunun sözünü tüm Söke halkına veriyorum. İktidarımızın gücünü Söke'de hissettireceğiz. Bizi karşılayıp samimi duygularla karşıladığınız için çok teşekkür ediyorum" dedi.
24 SAAT HİZMETİNİZDE OLACAĞIM
Söke'nin yükselmesinin markalaşmasının altını çizen MHP Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, "1 Nisan'dan itibaren hep birlikte Sökeyi markalaştırarak yükseleceğimizin sözünü veriyorum. Kavşak konusuna gelirsek biz Novada Kavşağını değerlendiremiyoruz. Yöresel ürünlerimizi dışarıya pazarlayamıyoruz. Söke pamuğunu herkes merkez konumda olduğunu söylüyor. Ancak elimizdeki degeri şehri yönetenler bilmiyor. Pamuğumuzu tanıyamıyoruz. Türkiye’nin en büyük kavşakları arasında olan bu kavşağımıza Tatlı Mayamızı, Pamuğumuzu, Kulak Tatlımızı, Körüklü Çizmemizi çok ürünümüz var pazarlanacak. Ancak şehri yönetenler bunu yapamıyor. 5 yıllık sürede ben Sökemizin marka değerini yükseltmeye talibim. 24 saat gece gündüz bu şehirde yaşayacağım. Bu şehir için gece gündüz çalışarak çağ atlatacağıma söz veriyorum. Söke Halkımız takdir edip sandıktan çıktığımda 24 saat hizmetinizdeyim. Ben çocuklarımız ve gençlerimiz için sizlerden oy istiyorum. Diğer kentlere bakıyoruz gerçekten çağ atlamış ama biz daha Belediyenin önündeki çöpü toplayamıyoruz. Yolumuzu yapamıyoruz. Yolumuz dar yolumuzu daha nasıl darlaştıracağız diye uğraşıyoruz. Ancak bunu şehri yönetenler göremiyor. Sokakta ki halk bu sorunları görüyor ve biliyor. Bunu bilmemelerin nedeni şehrin insanlarından kopuk yaşıyorlar. Aday olup secimi kazanıyorlar. 5 yıl boyunca Belediye makamında oturuyorlar. Ben 7/24 sahada olacağıma söz veriyorum" dedi.
AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer ve MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın'da Söke ve Aydın’da iktidarın gücünü hissettireceklerini ifade ederek 31 Martta değişim olacağının altını çizdiler.
Öte yandan Başkan Adayı Tekin Yavuz'un yolları seçildiğimiz ay yapmaya başlayacağız sözleri üzerine söz alan bir vatandaş, "Yolları yapın değil 60 ay 600 ay boyunca sizi Başkan olarak görmek isteriz" dedi.

15 Oca 2024 - 20:36 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi