AKKENTLİ SÖKE HALKININ YENİ YILINI KUTLADI

Chp Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm Sökelilerin yeni yılını kutladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Chp Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm Sökelilerin yeni yılını kutladı. Akkentli mesajında, "Sökemizin sorunlarını tespit ederek liyakatlı bir kadro ile çözüm için yola çıktık. Sökemizin potansiyellerini biliyoruz halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve şehrimizin kültürel zenginliklerini artırmak için planladığımız projelerlerimizi halkımız ile paylaştık. Bu projelerimizi hayata gerçekleştimek için 2024 yılında var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.“

“Sevinçlerini ve üzüntülerini hep birlikte paylaştığımız 2023 yılını geride bırakarak, yeni umutlar ve daha aydınlık bir gelecek dileğiyle 2024 yılına giriyoruz. Toplumsal barış, demokrasi ve özgürlüğün egemen olduğu yeni bir yıl temennisiyle 2024 yılının dünyaya ve insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini tüm kalbimle diliyor, Sökeli hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyorum.”

31 Ara 2023 - 13:12 - Magazin

Mahreç  Aydın Kent Rehberi