AKKENTLİ, "SÖKE'YE HAVYAN REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİ YAPACAĞIZ"

CHP Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli, Söke Doğa ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Recep Dirilen ve gönüllülerle bir araya geldi. Akkentli, Söke’ de en önemli sorunlardan birinin sokak hayvan popülasyonu olduğunu belirterek bunu ortadan kaldırmak için çok büyük bir hayvan barınağı planladıklarını ifade etti.

AKKENTLİ, "SÖKE'YE HAVYAN REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİ YAPACAĞIZ"
AKKENTLİ, "SÖKE'YE HAVYAN REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİ YAPACAĞIZ"
+2
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli, Söke Doğa ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Recep Dirilen ve gönüllülerle bir araya geldi. Akkentli, Söke’ de en önemli sorunlardan birinin sokak hayvan popülasyonu olduğunu belirterek bunu ortadan kaldırmak için çok büyük bir hayvan barınağı planladıklarını ifade etti. Göreve geldiğinde içerisinde hayvan oteli, barınak, eğitim, tedavi, ve rehabilitasyon alanlarının bulunduğu Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi yapımına hemen başlayacaklarını söyledi.

AKKENTLİ,

Sokakta, mahallede, caddede, evlerde her alanda projelerini vatandaşlara anlatan CHP Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli, bu kez CHP Söke İlçe Başkan Yardımcısı Nursen Tunç ile birlikte Söke Doğa ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Recep Dirilen ve gönüllülerle bir araya gelerek can dostlarımız ile ilgili ortak yapacakları projeleri paylaştı.

AKKENTLİ,

DİRİLEN: “FATİH BAŞKAN’IN ARKASINDAYIM”
Söke Doğa ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Recep Dirilen, sokak hayvanları ile ilgili projesi olmayan kimse ile görüşmeyeceğini belirterek, Fatih Başkan’ın her zaman arkasında olduklarını ifade etti. Başkan Dirilen, “ Biz dernek olarak Sayın Akkentli’ye randevu verdik. Sonuna kadar arkasındayız. Bize net cevabı veriyor. Projeleri ve yapacakları çok açık. Sokak hayvanlarıyla alakalı destek istiyorum. Ben yaparım diyor. Yaparda sözünün eri memleket çocuğudur. Kendi şahsıma ait açıkçası hiçbir şey istemiyorum. Söke için ön gördüğü ve Fatih Başkan’ın hayvan rehabilitasyon projesinin arkasındayız.

AKKENTLİ,

AKKENTLİ: “YAPACAĞIMIZ PROJE İLE SOKAK POPÜLASYONUNUN ARTMASININ ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”
CHP Söke Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Akkentli, en büyük projelerinden birinin sokak hayvanları ile ilgili olduğunu belirterek, göreve geldiğinin ertesi günü bu projeyi yapmaya başlayacağını söyledi. Akkentli, “Bizim bu sokak hayvanlarına yönelik sadece barınak değil rehabilite merkezi anlamında daha büyük bir çalışma yapacağız. Hayvan oteline kadar onların doğal yaşam parkına kadar bu evdeki köpeklerin bakımına, berberine kadar gerekli bütün çalışmaları yapacağız. Biz bunu kontrol altına almazsak 5 sene sonra buradaki bu popülasyon inanılmaz derecede artacak. Hayvan rehabilite merkezimizde işi bilen tamamen gönüllü veteriner teknikerleri alacağız. En büyük projemiz bu bunu hemen göreve geldiğimizin ertesi günü yapmaya başlıyoruz. Söke’mize çok büyük bir hayvan rehabilitasyon merkezi kazandıracağız”dedi.

AKKENTLİ,

ÇETİN:”FATİH BEY’İN ANLATTIĞI PROJE HAYATA GEÇTİĞİNDE HİÇBİR SORUNUMUZ KALMAYACAK”
Dernek gönüllüsü Nilgün Çetin de, Akkentli’nin anlattığı proje hayata geçtiğinde hiçbir sorunlarının kalmayacağını söyledi. Çetin, “Fatih Bey’in dediği proje hayata geçtiği zaman sorun diye bir şey kalmıyor. Gerçekten sorun kalmamış bir Söke olacak. Yani Fatih Bey o kadar iyi özetlediniz ki siz yani bu merkez olduğu anda hiçbir sorun kalmayacak“ dedi.

28 Ara 2023 - 18:40 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi