CHP’li Ekiz, Rektör Kent’e seslendi: Fakülte sekreterleriniz bile siyaset yapmaya başlamış

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Bülent Kent’e seslendi. Başkan Ekiz, “İletişim Fakültesi sekreteriniz kendi işini bırakmış sağa sola sataşarak siyaset yaptığını zannediyor” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

CHP’li Ekiz açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Sayın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü;

Hocam sizi severiz, üniversitemizi de çok severiz…

Adnan Menderes Üniversitesi şehrimiz için önemli bir değer . Ancak bakıyoruz ki fakülte sekreterleriniz bile siyaset yapmaya başlamışlar.

İletişim Fakültesi sekreteriniz kendi işini bırakmış sağa sola sataşarak siyaset yaptığını zannediyor.

Şimdi bu fakülte sekreterine sormak lazım; Adnan Menderes Üniversitesi içinde bakımsız kalmış onlarca dönüm arazi orada dururken, 300 metre yolu yıllardır Adnan Menderes Üniversitesi yapamamışken, her şeyi bir kenara bıraktım Adnan Menderes Üniversitesi öğrencilerinin kendi can güvenlikleri ile ilgili şikayetleri, Adnan Menderes Üniversitesi’nde ve yurtlarında öğrencilere verilen yemeklerle ilgili şikayetleri oracıkta öyle dururken, bu fakülte sekreterine ne oluyor?


Siyaset yapmaksa mesele bakın biz siyasetin kralını yaparız !!!

Arkadaşın derdi aferin almaksa, bence siz kendisini uyarın, bu görevini bıraksın hangi partide kimden aferin alarak siyaset yapacaksa öyle yapsın!.. Kamu çalışanıyken, milletin vergileriyle maaşını alırken bu işler böyle yapılmaz..

Adnan Menderes Üniversitesi’nin hizmete ihtiyacı var, öğrencilerinin daha iyi şartlarda eğitim almaya ihtiyacı var!..

Ha Aydın AKP’de siyaset yapacak kimse kalmadı, iş bu arkadaşlara kaldıysa onu da bırakın AKP düşünsün değil mi hocam!..

Bakın zaten üniversitemiz son aylarda acı haberlerle ve yapılamayanlarla anılıyor, bence herkes işini yapsın aksi takdirde biz de söyleyecek iki çift söz buluruz elbette kimsenin şüphesi olmasın…

16 Ara 2023 - 23:41 - Siyaset