SÖKE ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANI KAYA’DAN CHP SÖKE İLÇE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Kaya’dan CHP Söke İlçe Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti

Büyütmek için resme tıklayın

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya, yönetimi ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan ve yeni yönetimin hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kaya, her zaman Cumhuriyet Halk Partisi’nin yanında olacaklarını ifade etti.

Söke Alevi Kültür Derneği Başkanı Şevki Kaya, yönetimi ile birlikte seçimlerini tamamlayarak güven tazeleyen Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Kaya, önümüzdeki yerel seçimlerde ekibi ile birlikte her zaman olduğu gibi Cumhuriyet Halk Partisi’nin yanında olacaklarını söyledi. Kaya,” Ben ve yönetimim her zaman Söke'de Cumhuriyet Halk Partisi’nin yanında olacağız. Yine çok çalışarak Söke'de iktidar olacağız. Yeniden göreve devam diyen CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan ve yönetimini yürekten kutluyorum” dedi.
CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan Başkan Kaya ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hep birlikte öncelikle Söke ve Aydın da akabinde de Türkiye’de yerel seçimlerde CHP’nin en iyi yerlere gelmesi için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.

28 Ağu 2023 - 15:35 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi