CHP SÖKE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DİRİN: “AK PARTİNİN YANDAŞ BASINI AYDIN’A BUNU DA YAPTI.. YAZIKLAR OLSUN”

CHP Söke gençlik kolları başkanı Damla Dirin yazılı basın açıklaması yaptı. Dirin açıklamasında,"Aydın Denge Gazetesi şehrimizi basın eliyle kepaze etmeyi de başarmış oldu." dedi

Büyütmek için resme tıklayın

CHP Söke gençlik kolları başkanı Damla Dirin şunları kaydetti:

Ak Parti Aydın milletvekili Mustafa Savaş’a yakınlığı ile bilinen Ak Parti Büyükşehir Meclisi grup başkanı Mustafa Arı’nın her Büyükşehir meclisinde eline alıp geldiği haberleri ile meclisi sabote ettiği Ak partinin yandaşıyım diyerek açık açık söylemlerde bulunan Denge Gazetesi tam bir rezalete imza atmıştır. Aydın Büyükşehir Belediyesi fen işleri personeli emekçi bir kardeşimiz, Türkiye’nin canının yandığı, kan ağladığı deprem günlerinde görev icabı bir araya gelen iki kardeşi sevgililer 1500 km ötede buluştu diye haber yapma gafleti delaleti ve ihanetini gösterdiler. Aydın Denge Gazetesi şehrimizi basın eliyle kepaze etmeyi de başarmış oldu.
Tuğba öğretmen, sadece depremzedelere yardım için gönüllü olarak ordaydı, abisi de öyle. Nerden bilsin Aydın’da bu kadar ahlaksızın yaşadığını!!
Ak Parti Büyükşehir Meclisi Grup Başkanı Mustafa Arı yalan haberlerini her meclise alıp alıp getirdin denge gazetesinin bugünkü haberini gördün mü? Ne düşündün?
Senin de çoluğun var çocuğun var ? Ne düşündün? ilk mecliste düşüncelerini inşallah anlatırsın? Bakın arkasına sığındığınız basın Türkiye’nin en başarılı belediye başkanına yalan haber yapmak için Tuğba öğretmenimiz iftira atıyor. Aydın’da her yerde Mustafa Savaş’ın basın danışmanıyım diye dolaşıyor. Sonra da iki kardeşe sevgili diye haber yapıyor. İşte ne kadar namuslu ne kadar şerefli ne kadar onurlu olduklarını sen kendin hesap et. Mustafa Arı senin eşinin çalıştığı tarihte iş yerine ait tüp borçlarının ne olduğunu soran basına cevap vermemiştin? Doğruları yazan basına cevap vermiyorsun iftira atan, yalan haber yapan iki kardeşi sevgili olarak gösteren yandaş basınınıza ne cevap vereceksin çok merak ediyorum. Basın ilan kurumu; Aydın da bir kadın öğretmene deprem bölgesinde görevliyken kardeşiyle ahlaksızlık yaptığı yaftası basında yapıştırılıyor. Ne olmalı daha harekete geçmeniz için! Aile ve sosyal politikalar bakanlığı; Aydında bir kadın öğretmen ahlaksızlıkla suçlanıyor; hem de deprem bölgesindeyken, hem de abisiyle! Dava açmayı düşünüyor musunuz?

23 Ağu 2023 - 11:58 - Siyaset

Mahreç  Aydın Kent Rehberi