CHP SÖKE İLÇE BAŞKANI ÖZCAN “ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ İLE TAM BİR MUTABAKAT İÇİNDEYİZ. TOPLANTIMIZ HAYIRLI OLSUN”

Olağanüstü toplanan CHP Söke İlçe Örgütü, bazı sorunları masaya yatırıp kameralar karşısına geçti.

Büyütmek için resme tıklayın

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanıp özel bir hastaneye kaldırıldı. Tuncel’in tedavisi İzmir’de bir hastanede sürerken CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan CHP’li 15 Belediye meclis üyesiyle bugün toplantı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından açıklama yapan CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, Başkan Tuncel’e acil şifalar diledi. Belediye Başkanı Levent Tuncel'in sağlık sorununa ilişkin açıklama yapıldı.

CHP Aydın İl, Söke İlçe ve meclis üyelerinin bu süreci yakından takip ettiğini belirten Başkan Özcan, “Başkanımızın rahatsızlığı nedeniyle vatandaşlar endişelenmesin Söke Belediyesi hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. İki belediye başkan yardımcısı, 19 belediye meclis üyemiz ile Millet İttifakımız, halkımızdan aldığı destekle hiçbir kesintiye uğramadan yoluna devam etmektedir. Bu konuda halkımızın herhangi bir kaygıya girmesini istemeyiz.” dedi.


Bu gelişme sonrası meclis üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Özcan, toplantının mutabakat ve görüş birliği içerisinde neticelendiğini söyledi. Bütün meclis üyelerini teker teker dinlediklerini ifade eden Özcan, “Meclis üyelerimizin görüş ve düşüncelerini not aldık. Hep birlikte ürettiğimiz ortak aklı partimizin yetkili kurullarına aktardık. Bu toplantıda hali hazırdaki Söke Belediyemiz ve belediye başkanımızla ilgili çok önemli kararlar aldık. Bu kararlar gerekli süreçten geçtikten sonra sizlerle paylaşacağız.”
dedi.

BAŞKAN TUNCEL TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Başkan Tuncel’in tedavisinin sürdüğünü kaydeden Özcan, “Yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor. Böbrek ve akciğerinde enfeksiyon olduğu ve daha önceden nörolojik rahatsızlığının bulunduğunu biliyoruz. Bize aktarılan bilgiler bu kadar kendisini ziyaret etme şansımız olmadı. Ailesinin isteği ile Başkanımızın tedavi sürecine İzmir’de devam edilecek” dedi

HİZMETLERDE AKŞAMA OLMAYACAK
‘Partinin Genel Merkezi’yle koordineli olarak hareket edeceğiz diyen Özcan, Söke halkına verilen sözlerin ne olacağı yönündeki soruya; “Devlette devamlılık esastır. Verdiğimiz sözlerle ilgili her türlü hazırlığımızı yaptık. Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke ile alakalı ihalelerini teker teker yapıyor. Millet İttifakı meclis üyeleri, disiplinli şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Arkadaşlarımız görevleri başında kimsenin endişesi olmasın.” dedi.

11 Ağu 2022 - 17:55 - Siyaset